CAM BALKON HALKALI

CAM BALKON HALKALI Evlerinizin balkonlarına, teraslarınıza, kafeteryalarınızda, kış bahçelerinizde uygulatabileceğiniz,mekanlarınıza estetik bir görünüm veren ve yaz kış oturabilmenize olanak sağlayan modern cam balkon sistemlerimizi, uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla sizlerle buluşturuyoruz.

Camlar 8mm temperli olup, füme,bronz,yeşil ve mavi olarak 4 farklı renk alternatifimiz mevcuttur. Camlar ŞİŞECAM markasının güvencesi altındadır. İthal ucuz cam kullanmak, düşük kalite camlar nedeniyle seyir zevkinizi bozmakta, zaman içerisinde camın kimyasalında bozulmalar yaşanması dolayısıyla sürekli kirli bir görünüme neden olmaktadır.

Cam balkon fiyatları, kullanılan profillerin kalınlığı, aksesuarların kalitesi, tekerlerin plastik ya da paslanmaz zamak olması, kullanılan silikon ve montaj personelinin tecrübe ve kalitesine göre değişmektedir. Cam balkon fiyat araştırması yaparken, bu sistemlerin hassas sistemler olduğunu bilmeli, size sistemle alakalı herhangi bir sıkıntı olduğunda derhal hizmet verebileceğine güvendiğiniz kişilerle çalışmalısınız. HALKALI CAM BALKON  sistemlerimiz ve işinin ehli ustalarımızla, bu konuda size en iyi şekilde hizmet vermek için çalışıyoruz.

Farklı cam balkon modelleri için farklı fiyatlandırmalar mevcuttur. Bu nedenle cam balkon modellerini araştırırken, ücretsiz keşfimizden faydalanmanızı, numunelerimizi bizzat görerek ve deneyerek kararınızı vermenizi tavsiye ediyoruz. Biz  HALKALI CAM BALKON olarak, kullanılan hiçbir malzemede kaliteden şaşmıyor (ucuza kaçmıyor), tüm imalat nakliye ve montaj sürecini bünyemizde yaparak, son kullanıcıya “aracımız “bir şekilde hizmet sağlıyor

(Fiyatlar düz balkonlar için geçerlidir.Farklı tipte balkonlar, duvar işçiliğindeki bozukluklar, tavanın düzgün olmaması veya uygulanabilecek farklı işlemler için,  yapılacak keşif sonrası fiyat değerlendirmesi yapılmaktadır.)

Mıknatıslı cam balkon fitili istenmesi durumunda m2 fiyatına 20 TL eklenecektir.

DİKKAT ETMENİZ GEREKEN HUSUSLAR:

* Katlanabilir cam balkonlar periyodik bakım gerektirdiğinden, servis desteği için bu işi ciddiyetle yapan firmalarla çalışılmalıdır.

* Camların ŞİŞECAM, alüminyum profillerin orjinal ALBERT GENAU olmasına özen gösterilmelidir.
* ALBERT GENAU garantisi için, yetkili ALBERT GENAU bayilerine işin yaptırılması önemlidir.
* Silikonlarda Alman devi Berner, Würth ve Suadal markaları tercih edilmelidir.

* Her ne kadar malzeme iyi de olsa ustalık cam balkon sistemlerinde çok önemlidir. Bu nedenle hizmet alınacak firma seçiminde çok dikkatli olunmalıdır.
*Özellikle Avcılar,Beylikdüzü,Büyükçekmece,Bahçeşehir,Silivri,Küçükçekmece,Esenyurt’ta yaptığımız cam balkonları bizzat yerinde inceleyebilir, müşterilerimizden referans alabilirsiniz. Cam balkon servisi konusunda işini layıkıyla yapan HALKALI CAM BALKON, size 3 yıl sistem garantisi sunmaktadır.

Katlanır Cam balkon Teknik HALKALI

* Cam balkon’da kullanılan camlar 8mm temperli camdır. Füme,Bronz,Mavi ve Yeşil olmak üzere 4 farklı renk alternatifi bulunmaktadır.
* Cam Balkon kanat genişlikleri, balkonunuzun uzunluğuna göre eşit olarak bölünmektedir. Tavsiye ettiğimiz cam balkon kanat genişliği 45-60 cm aralığındadır.
* Katlanır cam balkonlarımızda maksimum yükseklik 2500mm-3000mm aralığındadır. Bunun üzerindeki ölçüler için sabit doğrama üstü-altı katlanır cam balkon tavsiye ediyoruz.
* Katlanır cam balkonlarımızda yüzde 100 su sızdırmazlık garantisi veremiyoruz. Hiçbir cam balkon firması böyle bir garanti veremez,vermemelidir. Cam balkon sistemleri hareketli sistemler olduğundan çok şiddetli yağışlarda az da olsa içeriye su alabilmektedir.
* Cam balkon kanatları, birbirine şeffaf contalar sayesinde kenetlenmekte, içeriye su girmesinin önüne geçilmektedir. Paragraph.

,Cam,Balkon,Bağcılar,Bağcılar Cam balkon konusunda en etkin çalıştığımız yerlerden olan HALKALI cam balkon uygulamasının estetiğini tamamlayacağı binalara ve inşaat konutlara sahip. Kayıtlara baktığımızda Bağcılariçin en sık ziyaret edilen Bağcılar inönü mahalleleri olduğunu görüyoruz.  Öncelikle isterseniz biraz bu güzel ilçemizi tanıyalım .Bağcılar katlanır cam balkon,

Bizans yıllarında dahi İstanbul için oldukça önemli bir yerleşim merkezi olan mahmutbeyden sonra Bağcılar günümüze dek bu önemini korumuştur. Yüzyıllar içinde Jeptimun, Makrohori, Makriköy gibi isimler alan 1925 yılında bugünkü ismine kavuşan ilçenin Antik Çağ yıllarına kadar uzanan oldukça köklü bir geçmişe sahip olduğu bilinmektedir. 1992 yılına dek İstanbul’un en fazla göç alan bölgelerinin başında gelen ve bu tarihte alınan kararla bünyesindeki semtlerden birçok ilçe çıkaran Bağcılar , şuan itibarıyla en kalabalık ilçesi 754 bin 623 nüfusla binin üzerine nüfusa ev sahipliği yapmaktadır. Ancak 1990 yılında ilçenin nüfusunun 1,5 milyon sınırına yaklaştığı düşünülürse, Bağcılar,ın aslında ne kadar yoğun bir popülasyon barındırdığı da daha iyi anlaşılacaktır.

Sanayi ve ticaretin son derece aktif olduğu bir İstanbul ilçesi olan Bağcılar , canlı bir ticari hayata sahiptir. Bağcılar; her köşesine cam balkon uygulamalarımızı götürdüğümüz Yeni, Yeşilköy, barbaros , kazımkarabekir, güngören, yüzyıl, çiflik, incirli, yenibosna, esenler, bayrampaşa, bakırköy ve çok kısımdan oluşan Ataköy ve İncirli İncirli semtlerinden oluşmaktadır. Sadece İstanbul’un değil Türkiye’nin gerçek anlamda ilk alışveriş merkezlerinin açıldığı ilçe olan Bakırköy, alışveriş ve kent yaşamının önemli merkezlerinden olma özelliğini uzun yıllardır sürdürmektedir. Küçük ticari işletmelerin hala faal olduğu ilçede ayrıca gelişmiş sanayi tesisleri de faaliyetlerine devam etmektedir. Cam balkon HALKALI ,da bölge ekonomisinin önemli

halkalarından biri haline gelmiştir. Gelecek yıllarda İstanbul’un küresel bir ticaret merkezi haline gelmesiyle stratejik ve ekonomik önemi daha da artacak olan Bakırköy’ün geleceğine dair pek çok projeden söz edilmedir. Avrupa Yakası’nın güney bölümünde yer alan ve sahip olduğu konum itibarıyla deniz trafiği için de son derece önemli bir merkez olan Bağcılar , uluslararası ticaretin de merkez noktalarından biri olma potansiyelini her geçen gün büyütmektedir. Yıl boyunca birçok sosyokültürel aktivitenin yapıldığı ve kültür sanat açısından da kentin kalbi olan ilçede, her yıl düzenlenen ve birçoğu artık geleneksel hale gelen uluslararası organizasyonlar yapılmaktadır. Tüm bunların ötesinde Bağcılar bünyesinde yer alan ve günümüzde hala kısım olarak ifade edilen HALKALI cam balkon uygulamasını yoğun şekilde yaptığımız, yoğun göç sebebiyle çoğu bölgesinde hala çarpık kentleşme sorunu yaşanan İstanbul için oldukça önemli bir imar örneğidir. Düzenli kentleşmenin adımlarının atıldığı Bağcılar , tıpkı geçmiş yıllarda olduğu gibi gelecekte de bu dünya metropolünün en önemli yerleşim birimlerinden biri olmaya devam edecektir. Bu konumdaki ilçelerin estetik açıdan vaz geçilmezi olan cam balkon HALKALI evleri için de olmazsa olmaz hale gelmiştir…

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın