KATLANIR CAM BALKON SIPARİŞ

0532 430 03 85

CAM BALKON HALKALI

ileadmin

CAM BALKON HALKALI

karaca pimapen cam balkon ile ilgili görsel sonucu

CAM BALKON ESERLERPEN ile ilgili görsel sonucu

HALKALI CAM BALKON BAYİ Artık internette tüm firmalara ulaşabiliyoruz. Bizde Cam balkon HALKALI bayi hakkında internet sitemizde sizlere sunduğumuz hizmetleri anlatmak adına içerikler paylaşıyoruz. Firma ismi olarak Eserler Pen her zaman ön planda olmuştur. Tabi rekabetinde arttığı web siteleri olarak sitemizi ön plana çıkarmak için güncel bilgiler veriyoruz. Bu yazımızda fiyatlar hakkında bilgi aktaracağız.

CAM BALKON FİYATLARIMIZ HALKALI BAYİ OLARAK NE KADAR?

Her balkon farklı ölçülerde ve kimisinin küçük kimisinin dönemeçli olması açısından her ne kadar m2 fiyatlarını iletsek bile gelip ölçü alırken fark ettiğimiz mermer veya üst tavanda yer alan yamukluk yüzünden maalesef verilen fiyattan daha farklı bir fiyat çıkabilmektedir. Çünkü hem işçilik açısında zorlaşan iş hemde daha fazla malzeme tüketilmesine sebep olabilmektedir. Bu nedenle vereceğimiz cam balkon m2 fiyatları sizlere fikir oluşması açısında verilmekte olup esasında çok daha fazla fiyat çıkmamaktadır.

cam balkon HALKALI

FİYAT LİSTESİ NE KADAR DOĞRU OLUR CAM BALKON FİYATLARI KESİN Mİ?

Hiç bir zaman tam net fiyatı alamazsınız. Çünkü bu fiyatları değiştirecek bir çok etken vardır. Mesela profil renkli mi olacak cam renkli mi olacak. Ve en önemlisi balkonlarınızda yer alan eğim ne kadar. Kimi balkonda yarım saat gerçekten belirttiğim kadar 30-35 dakika ölçü alımı ile uğraşıyoruz. Çünkü fiyatların olduğu kadar işçiliğin önemi var. Cam balkon m2 fiyatı 150 tl yazanlar bile var. Şunu samimi şekilde söylüyorum en dandik en ucuz cam balkon fiyatı bile gelişi 150 tl’dir. Yüksek maliyetleri bulunan bu iş için birde atölye, araç ve eleman masraflarını eklediğimiz zaman sizce ne kadar kar edilmelidir. Bu nedenle çok ucuz verilenler ile fazla muhattap olmamanızı öneriyoruz.

Görüyoruz ki bir çok kişi kaporayı aldıktan sonra ortadan kayboluyor. Veya yarım yamalak işi yapıyor ve daha evden çıkar çıkmaz sorunlar başlıyor. Adamı arıyorsunuz ama sizinle muhattap olmuyor gelecem diyerek sizi oyalıyor gelmiyor. Bunda ustayı suçlamayın. Çünkü ucuz bir şekilde iş arayan siz olduğunuz için suçlu sizlersiniz.HALKALI

Bizim içinde bulunduğumuz sektör olan cam balkon HALKALI bayi olarak görüyoruz ki insanlar kalite yerine artık hemen fiyat soruyorlar. Biz garantili ve kaliteli bir şekilde sizin işlerinizi yaparken alacağımız parayı sonuna kadar hak etmek için üst düzey bir işçilik yapıyoruz. Ve sonradan bir problem çıkınca gelip çözmeye çalışıyoruz. O nedenle fiyatımız doğal olarak hak ettiğimiz kadar olacaktır. Bir telefoncu uğraşmadan telefonu alır satar. Ancak biz ölçü alıyoruz üretiyoruz gelip montaj yapıyoruz. Ve bunlar basit işler değil. Karar sizin ucuz mu? Kaliteli mi?

KÜÇÜKKÖY de cam balkon ve katlanır cam balkon sistemleri olarak günümüzde oldukça yaygın hale gelen cam balkon sistemleri, kullanıcının isteğine göre yarı kapalı veya yarı açık şekilde tasarlanabiliyor. HALKALI cam balkon ve katlanır cam balkon sistemleri, size hayalinizde cam balkonu tasarlamayı sunuyor. Firmamız cam balkon sistemlerinde uzman ve tecrübeli bir kadroya sahiptir. Birçok çeşidi bulunan cam balkon zevkinize göre evinize tasarlanırken, size de bu güzelliğin keyfini sürmek kalıyor. Cam balkon sitemleri evinizin hangi bölgesine yapacağınıza göre farklılık gösterir. Isıcamlı katlanır cam balkon diğer cam balkon çeşitlerine göre farklılık gösterecek olup, evinizin sıcak kalması gereken yerlerinde kullanılır. Isıcamlı cam balkon kullanımı, balkonunuzda oda ortamı sağlayabilmektedir. Balkonla oda arasında yer alan duvarın kaldırılması sonucu meydana gelen soğuk ve gürültülü ortam bu sistem ile kolaylıkla yok edilebiliyor. HALKALI cam balkon, ısı yalıtımlı balkon camları ile size odanızı genişletme fırsatı sunarken, balkonunuzu kış bahçesine çevirme şansı da sunuyor. Tamamen istek ve zevkinize bağlı olarak camın içine jaluzi perde uygulama seçeneği ile mekana ayrı bir estetik de katıyor. Ayrıca opsiyonel olarak tüm RAL renklerinde boyanabilme seçeneğimiz de bulunuyor. Cam Balkon Denilince Akla İlk Biz Geliyoruz! pimapencambalkon.com  HALKALI cam balkon sistemleri evinizde veya iş yerinizde fonksiyonel ve estetik bir balkon yaratmanın en modern yolarının başında geliyor. Camların katlanarak aynı veya farklı noktalara toplanma özelliği ile mevsimsel değişikliklere en iyi cevap verebilen sistemdir. Cam balkon kapama sistemleri yapıya ve zevklerinize uygun renk seçenekleri sunmasının yanı sıra, son derece dayanıklı ve kullanışlıdır. HALKALI cam balkon olarak katlanabilir cam balkon sistemlerini dışsal faktörlere karşı dayanıklı üretiyoruz. Cam balkonlarımız saatte 150 kilometre esen rüzgara dayanıklı olarak üretiliyor ve bu rüzgar sertliğine dayanıklı malzemelerle birleştiriliyor. Cam balkon sistemimizde isteğinize göre farklı renklerde bronz, füme, satina ve reflekte cam uygulaması yapabiliyoruz. Balkonlarınızı daha işlevsel hale getirmek adına istediğiniz tüm özellikleri cam balkonlarınıza uyguluyor tamamen müşteri memnuniyeti doğrultusunda çalışıyoruz. Cam balkon sistemleri sayesinde balkonlar asıl işlevini kaybetmiyor ve camların bir tarafa toplanmasıyla daha estetik bir görünüm kazanıyor. Böylece size de özgür yaşam alanı da sunulmuş oluyor. Cam balkon sistemleri ile istediğiniz mevsimi evinizin her yerinde yaşayabiliyorsunuz.

Yeni yıl yani 2018 cam balkon fiyatları firmamız tarafından yayınlanmıştır. Sizlerle de paylaşmak istedik. Katlanır ve sürme cam balkon fiyatlarının cama ve alüminyuma gelen yoğun zamlardan ciddi oranda etkilendiğini belirtmek isteriz. Bu durum hem biz üreticiler hem de tüketiciler açısından olumsuz bir durum teşkil etmektedir.

Dorame Katlanır Cam Fiyatları

Damlalıklı kasa, alüminyum fitil, çelik tekerlek, 2 mm et kalınlığı ve 8 mm şeffaf temperli cam: 220 TL/m2

 • Renkli cam farkı 15 TL/m2.
 • Bronz alüminyum farkı 10 TL/m2.
 • Ral rengi boya farkı 15 TL/m2.
 • Ahşap desen boya farkı 25 TL/m2.

(Bu sistemde 180 cm’den az olan yükseklikler 160 cm’ye tamamlanır)

Asaş Seri Cam Balkon Fiyatları

Damlalıklı kasa, polikarbon fitil, muhafazalı çelik tekerlek, 2 mm et kalınlığı 4,5 cm oturma alanı ve 8 mm şeffaf cam: 250 TL/m2

 • Renkli cam farkı 25 TL/m2.
 • Bronz alüminyum farkı 10 TL/m2.
 • Ral rengi boya farkı 30 TL/m2.
 • Ahşap desen boya farkı 48 TL/m2.

(Bu sistemde 180 cm’den az olan yükseklikler 150 cm’ye tamamlanır)

Sürme Cam Balkon Fiyatları

Şeffaf 8 mm temperli cam eşiksiz sürme cam balkon (Asaş RSG104): 240 TL/m2

Şeffaf 8 mm temperli cam eşikli sürme cam balkon (Asaş RSG104): 250 TL/m2

 • Renkli cam farkı 25 TL/m2.
 • Bronz alüminyum farkı 30 TL/m2.
 • Ral rengi boya farkı 30 TL/m2.
 • Ahşap desen boya farkı 48 TL/m2.

(Bu sistemde 180 cm’den az olan yükseklikler 180 cm’ye tamamlanır)

Isıcamlı Camoda Cam Balkon Fiyatları

4+12+4 mm temperli ısıcamlı Camoda: 350 TL/m2

 • Ral Boya farkı: 40 TL/m2
 • Ahşap desen farkı: 70 TL/m2
 • Renkli cam farkı: 40 TL/m2
 • Konfor Isıcam farkı: 120 TL/m2

(Bu sistemde 180 cm’den az olan yükseklikler 180 cm’ye tamamlanır)

Isıcamlı VİSTA UNİCO 4+20+6 mm Sürme Cam Balkon

Vista Unico Eşiksiz Sistem: 500 TL/m2

Vista Unico Eşikli Sistem: 520 TL/m2

 • Ral Boya farkı: 40 TL/m2
 • Ahşap desen farkı: 70 TL/m2
 • Renkli cam farkı: 40 TL/m2

(Bu sistemde 180 cm’den az olan yükseklikler 180 cm’ye tamamlanır)

2018 Cam Balkon Fiyatları Hesaplarken Dikkat HALKALI

Bazı balkonlarda kutu profil, köşebent ve benzeri yardımcı malzemeler gerekli olabilir; bu ürünler fiyatlara dahil değildir.

Fiyatlara KDV, montaj, izolasyon ve nakliye dahildir.

Cam cama kilit, fotosel kilit ve benzeri ekstra ürünler fiyatlara dahil değildir.

Firmamız mermer, sıva ve benzeri inşaat işlerini üstlenmemektedir. Bu konuda sadece usta veya firma bulmada yardımcı olmaktayız.

“Katlanır Cam Pliseli Perde Uygulaması” adlı farklı bir yazımızı okumak için HALKALI

Cam Balkon Nedir ?
Cam Balkon istenildiğinde balkonunuzu tamamen kapatabilmenizi, istenildiğinde ise tamamen açabilmenizi sağlayan bir balkon kapatma sistemidir. Camlar sabit olmayıp sağa sola serbestçe hareket edebildiğinden istenildiğinde balkonun istenilen kısmı açılabilmektedir.

Cam balkon kapatma sistemleri evinizde estetik ve fonksiyonel bir balkon yaratmanın en modern yoludur.
Camların katlanarak aynı noktaya toplanabilme özelliği nedeni ile mevsimsel değişikliklere en iyi cevap verebilen bir sistemdir. Bu sayede güzel hava şartlarında açık tutularak hiç kapatılmamış gibi mekanlardan yararlanılması sağlanır. Rüzgar, yağmur, kar, toz, vb. olumsuz hava koşullarında dış etkilerden koruma sağlar…Cam balkon kapatma sistemleri estetik bütünlüğü ve fonksiyonelliği mükemmel şekilde birleştirir. Yapıya ve zevklerinize uygun renk seçenekleri sunmasının yanı sıra, son derece kullanışlı ve dayanıklıdır .Sistemde kullanılan alüminyum profillerin boyası elektrostatik toz fırın boya olup, deformasyona dayanıklı ve uzun ömürlüdür.
Cam balkon kapatma sistemlerinde kullanılan tüm camlar temperli (securit) cam olup darbe dayanımı maksimuma çıkartılmış ve dolayısı ile kırılma riski en düşük seviyeye indirgenmiştir.
Sistemde kullanılan camlarda istenildiği taktirde renkli cam alternatiflerimiz mevcuttur. (füme, bronz, yeşil, refekte vb…) Ayrıca Cama istenen desen , resim fon veya logo baskıları uygulanabilir , güvenlik ve değişik amaclara yönelik Film çekilebilir. Clearex (leke tutmaz cam yüzey) uygulaması yapılabilir.
Cam balkon kapatma sistemleri geniş renk seçeneği ve ürün yelpazesi kullanıcılara her türlü ortamı kapama olanakları sağlar.Alüminyum kısımlarda toplam 256 çeşit renk alternatifi sunulmaktadır.

Yazar hakkında

admin administrator

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.