KATLANIR CAM BALKON SIPARİŞ

0532 430 03 85

Cam Balkon Yeşilköy

ileadmin

Cam Balkon Yeşilköy

Yeşilköy Cam Balkon firması Yeşilköy yaptığı cam balkon sistemleri ile Yeşilköy bölgesinin hemen hemen tüm etaplarında hizmet vermiş ve vermektedir.
Kaliteli ve ucuz cam balkon kapatmanın tek adresi olan Yeşilköy cam balkon yaptığı cam balkon ürünlerinin tamamını kendi üretim atölyesinde imal etmektedir.Kendi imalatımızda yaptığımız tüm cam ürünlerinde birinci elden almanın fiyat avantajını siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.
Bir ürün alırken ilk düşündüğümüz husus fiyatının uygun ve kaliteli olmasıdır.İşte yukarıdaki yazımızda bunu belirtmemizin sebebi birinci elden iş yaptırmanız.Arada farklı firmalar olursa cam balkon fiyatları ekonomik olmaktan çıkmaktadır.
Biz Yeşilköy cam balkon firması olarak yaptığımız tüm balkon kapatmalarında beş yıl işçilik ve malzeme garantisi vermekryiz.

Cam Balkon modellerinde kullanılan aksesuarlar oldukça önemli kısımları oluşturmaktadır.Örneğin cam balkonların arasına kesilerek uygulanan plastik fitiller zamanla özelliklerini kaybederek değiştirilmesi gerekmektedir.Cam abalkon fitilleri sıcak, soğuk hava şartlarında sertleşerek kırılırlar.Katlanır cam balkon bayilerinin büyük bölümünün plastik fitil kullanmasını tek bir sebebi var ucuz olması.Plastik fitil yerine tercih edilmesi geren tek ürün Alüminyum fitller olmalıdır.Fiyat olarak karşılaştırma yapalım ve kararı siz verin.

Plastik fitillerin uzunlukları altı metredir ve metretül birim fiyatı yedi tl dir.
Alüminyum fitillerin uzunlukları altı metredir ve metretül birim fiyatı on tl dir.

İşte aradaki fark sadece üç tl gibi komik rakamlardan oluşmaktadır.

Biz Yeşilköy cam balkon firması olarak müşterilerimize her iki seçenegi sunarak tercih yapmalarını sağlamaktayız.
Yeşilköy Cam balkon kapatmalarında kullanılan aksesuar farklılıkları hakkında daha detaylı bilgi akışınım firmamızla iletişim kurarak alabilirsiniz.Burada yazmaya kalkarsak sayfalar yetmeyebilir…

Şimdi siz değerli Yeşilköy müşterilerimize cam balkon modellerinin teknik özelliklerini ve bilinmesi gereken bazı bilgileri paylaşacağım.

Yeşilköy CAM BALKON DA BİLMENİZ GEREKEN DETAYLAR!!!

Yeşilköy Camların muhakkak tamperli(Darbelere Karşı Kırılmayan Havalı Cam) olması gerekmektedir.

Yeşilköy Cam balkonlarda kullanılan rulmanlar(Tekerlekler) kaliteli  ve paslanmaz olmalıdır.


Yeşilköy Kullanılan Alüminyum malzemelerinin  et kalınlıkları Avrupa Standartlara uygun kullanılmalıdır.

Yeşilköy Kullanılan tüm cam balkonlar yerli cam ürünlerinden tedarik edilip tamperlenmelidir.Şu an da günümüzde yaptırılan cam balkonların yüzde 65 e yakını ithal camlardan oluşmaktadır sebebi şu ucuz olması.İthal camlarda asla garanti olmaz!!!

Yeşilköy Kapatmak istediğiniz balkonlarınızın ölçülerini muhakkak cam balkon işinde iş ehli bir cam balkon ustasının ölçü alması gerekmektedir.

Yeşilköy Son olarak yaptıracağınız cam balkon modellerinde montaj kısmının sorunsuz olarak uygulaması gerekmektedir.Aksi durumda yapılan cam balkonlar da sürekli sıkıntı yaşarsınız.

Yeşilköy Cam Balkon danışma firması olarak cam balkon sistemleri ile ilgili tüm sormak istediğiniz soruları iletişim kurarak sorabilirsiniz.

Yeşilköy Cam balkon modelleri katlanır cam balkon, sürgülü cam balkon, eşiksiz cam balkon, eşikli cam balkon modelleri olarak üretilmektedir.

Yeşilköy Katlanır cam balkon modellerinin kullandığı alanlar genellikle balkon kapatmalarında, teras kapatmalarında tercih edilirler.Çalışma şekli sürgülü olarak hareket eder ve balkonların iç kısımlarına katlanarak kullanılmaktadırlar.Katlanır cam balkon modellerinin en güzel taraflarından bir tanesi de çok kolay ve güvenilir temizlik yapaılabilmesidir.

Yeşilköy Sürgülü cam balkon modelleri de balkon kapatmalarında, cafe tarzı işletmelerde, ofis içi bölmelerde kullanılmaktadır.Buraya dikkat!!! Sürgülü cam balkon modelleri ile balkonunuzu kapatmak istiyorsanız asla tavsiye etmem.Nedeni ısı ve ses yalıtımına hiçbir etkisinin olmamasıdır.Camlar teknik olarak arka arkaya yaslandığı için çalışma mesafelerinde üç cm boşlukların olması çok büyük problem oluşturmaktadır..

Yeşilköy Eşiksiz cam balkon modelleri tamamen cafe tarzı büyük işletmelerde, ara bölmelerde tercih edilmektedir.Eşiksiz olması sebebi sade ve şık olarak dikkat çekmektedir.

Yeşilköy Eşikli cam balkon modelleri ise eski bir model olarak cafe gibi işletmelerde kullanılmaktaydı şimdi artık çok fazla tercih edilmemektedirler.

Yeşilköy cam balkon servisi Yeşilköy cam balkon tamircisi olarak katlanır cam balkon tamirlerinizi sorunsuz çözüme kavuşturmaktadır.

 Kayaşehir Balkon Kapatma ile ilgili tüm sorularınızı bizi arayarak sorabilir ücretsiz cam balkon keşifi yaptırabilirsiniz.

Yazar hakkında

admin administrator

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.