katlanır cam balkon Esenkent

Esenkent Cam Balkon, Esenkent Katlanır Cam Esenkent Balkon, Esenkent Cam Balkon Firmaları, Esenkent Cam Balkon Yapan Yerler, Esenkent Cam Balkon Sistemleri, Esenkent Cam Balkon Tamiri, Esenkent Cam Balkon Servisi, Esenkent Cam Balkon Fiyatları, Esenkent Katlanabilir Cam Balkon, Esenkent Camdan Balkon, Balkon Kapatma, Esenkent Balkon Cam, Esenkent Cam Sistemleri, Esenkent Balkon Camı Fiyatları, Camdan Balkon Kapatma, Esenkent Cam Teras Kapatma, Balkon Kapatma Fiyatları, Esenkent Pimapen Balkon Kapatma, Balkon Camlama, Otomatik Cam Balkon, Kumandalı Cam Balkon, Motorlu Cam Balkon, Esenkent Sürgülü Otomatik Cam Balkon, Katlamalı Cam Balkon, Esenkent Cam Balkon m2 Fiyatları, Cam Bahçe Kapatma, Cafe Cam Balkon, Esenkent Kış Bahçesi, Esenkent Kış Bahçesi Sistemleri, Cam Balkon Servisi, Esenkent Cam Balkon Aksesuarları, Cam Balkon Fitil Değişimi, Açılır Kapanır Cam, Perdeli Cam Balkon, Çatı Camları, Esenkent Açılır Kapanır Teras Cam, Ofis Cam, Esenkent Ofis Cam Bölme Sistemleri, Ofis Camları,  Esenkent Vitrin Camları hizmetlerimiz mevcuttur.

Katlanabilir Cam Balkon Fiyatları

 

Cam balkon günümüzde balkonların kapatılması için çok sık kullanılmaktadır. Temizliğin korunması ya da ısı kaybının önlenmesi için kullanılan bu balkon türleri sayesinde pek çok kişi de memnuniyetini belirtmektedir. Katlanabilir ve sürgülü olmak üzere iki türü bulunan cam balkonlar evlerde ve iş yerlerinde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Bu sektörde de genellikle pimapen firmaları çalımaktadır. Profesyonel ekipler ile montaj sağlayan bu firmalar, uzun ömürlü ve kaliteli tasarımlar sağlamaktadır. Piyasada pek çok firma işçilik ve kaliteye göre fiyatlandırma yapmaktadır. Çerçeve cam özellikleri göz önünde bulundurulduğunda ise fiyatlar değişkenlik göstermektedir.

Katlanabilir Cam Balkon Fiyat Aralıkları 

karaca pimapen cam balkon ile ilgili görsel sonucu

 

Katlanabilir cam balkon fiyatları aslında işçiliğe ve malzemeye göre belirlenmektedir. Renkli ve şeffaf cam özelliklerine göre fiyat belirlemesi yapan firmalar, metre kare üzerinden ölçüm yaparak fiyat verebilmektedir. Örneğin 1 metre genişlik ve 1.5 metre yükseklik için şeffaf cam özellikli tek cephe katlanabilir cam balkon fiyatı yaklaşık olarak 300 TL civarındadır. 4 cephe için ise fiyat 300×4 şeklinde hesaplanmaktadır. Bu da 1200 TL gibi bir rakama tekabül etmektedir.

Cam balkon özellikleri arasında renkli cam özelliği taşıyanlar da bulunmaktadır. Renkli camlarda fiyat 40 ile 50 TL arasında artış göstermektedir. Kullanıcılar istedikleri cam rengini seçerek ölçü aldırabilmekte ve montaj talebinde de bulunabilmektedir. Cephe sayısı arttıkça fiyat da aynı orantıda artış göstermektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın